Trening utakmica završena neriješeno 1 – 1

Večeras su naši “plavo-bijeli” odigrali prvu trening utakmicu u ljetnjim pripremam. 

Plavo – Bijeli 1:1

Strijelci: Grbić, Milić (a.g)
Plavi tim: Baltić, Milić, Adžić, Sekulić, Bojović, Dašić, Mirković, Mijović, Božović, Grbić, Zarubica
Bjeli tim: Nikčević, Ćuković, Ćetković, Vukčević, Striković, Đuričković, Terzić, Ivanović, Vukotić, Janketić, Panaghitois

Pitali smo šefa Milinkovića za kratku izjavu:
“Igrali smo dva puta, po 30 min. Momci su dobro istrčali i sutra imaju slobodno. Zadovoljni smo zalaganjem svih i nastavljamo od ponedeljka dalje.”

Donosimo vam malu foto priču u nastavku.

Podijeli na: