Večeras su naši “plavo-bijeli” odigrali prvu trening utakmicu u ljetnjim pripremam.
Plavo – Bijeli 1:1
Strijelci: Grbić,
Milić (a.g)
Plavi tim: Baltić, Milić, Adžić, Sekulić, Bojović, Dašić, Mirković, Mijović,
Božović, Grbić, Zarubica
Bjeli tim: Nikčević, Ćuković, Ćetković, Vukčević, Striković, Đuričković,
Terzić, Ivanović, Vukotić, Janketić, Panaghitois
Pitali smo šefa Milinkovića za kratku izjavu:
“Igrali smo dva puta, po 30 min. Momci su dobro istrčali i sutra imaju
slobodno. Zadovoljni smo zalaganjem svih i nastavljamo od ponedeljka dalje.”
Donosimo vam malu foto priču u nastavku.




