Naš drugar nas ponovo treba: ZA FEĐINU BUDUĆNOST!

Vijesti // 2024-07-27

Sigurni smo da ste čuli za hrabrog dječaka Feđu Alkovića za koga se Crna Gora molila i borila, Podgorica živjela, a Budućnost igrala... I sigurni smo da znate za njegovu istoriju bolesti, koja je toliko zloćudna da se uvijek vrati.

Ali Feđa je lav!

Sada nas taj naš mali drugar ponovo treba, možda i više nego ikada prije, kako bi se liječenje nakon Turske nastavilo u Španiji.

Kako liječenje u Barseloni iziskuje velika finansijska sredstva, FK Budućnost AD Podgorica je odlučio da revanš utakmica Budućnost – CSKA 1948 Sofija, koja je na programu u četvrtak u 21.00 sat u Podgorici, bude humanitarnog karaktera.

Kompletan novac od ulaznica će biti uplaćen ZA FEĐINU BUDUĆNOST, a kao klub apelujemo da se svi u našoj Crnoj Gori uključe u akciju i da shodno svojim mogućnostima pomognu liječenje našeg malog drugara.

Novac možete da uplatite na žiro račun CKB banke na ime Milena Alković, a broj žiro računa je 510-0210988215028-20.

Svi zajedno smo na novom ispitu, a cilj je da kao društvo učinimo novo dobro djelo...

ZA FEĐU! ZA BUDUĆNOST!

SVI!