PRIPREME: "Plavo - bijeli" ubjedljivi protiv Mladosti

Na Trening kampu FSCG danas je odigrana pripremna utakmica protiv ekipe Mladosti, drugoplasiranog tima Telekom 1. CFL. Budućnost je slavila rezultatom 3:0, a golove su postigli Đalović, Raičević i Janketić.

U prvom poluvremenu ekipe su nastupile u najjačem sastavu, a na prvi gol se čekalo 15 minuta, kada je grešku odbrane Mladosti iskoristio Vujović i asistirao Đaloviću za vođstvo.U 27. minutu viđena je lijepa akcija, kada je Deni Hočko nanizao nekoliko igrača Mladosti i dao loptu u stranu za Raspopovića, koji je majstorski asistirao Raičeviću kome nije bilo teško da zatrese mrežu Ljuljanovića.Drugo poluvrijeme su obje ekipe odigrale u kombinovanim sastavima, a za "duplu pobjedu" zaslužan je Velizar Janketić, koji je postigao treći gol poslije lijepe asistencije Danila Markovića.

Budućnost - Mladost 3:0 (2:0)

Budućnost : Dragojević, Radunović, Vukčević, Mitrović, Raspopović, Hočko, Raičković, Vušurović, Raičević, Vujović, Đalović

Igrali su još : Vuksanović, Seratlić, Milić, Kumburović, Malešević, Marković, Banović, Terzić, Camaj, Janketić, Sekulić, Brnović, Globarević, Drešaj

Mladost : Ljuljanović, Martinović, Radulović, Pešić, Đurišić, Bukorac, Kaluđerović, Novović, Petrović, Burzanović, Mašin
Igrali su još : Radović, Roganović, Jablan, Lakić, Nedović, Petričević, Raičević, Stijepović, Vlaisavljević, Miličković, Kopitović.