Nije moglo slađe

U gradskom derbiju Budućnost je bila bolji rival, a disciplinovana partija naše ekipe krunisana je u najljepšem mogućem trenutku, golom Miljana Vlaisavljevića.

Budućnost i Mladost odigrali su taktički dosta zahtjevnu utakmicu, bez izrazitih prilika za gol, posebno u prvom poluvremenu.

3filip

Oba tima su imala nekoliko polušansi za postizanje pogotka, ali su mreže ostale netaknute.

Nikač je zakasnio da pospremi loptu u gol nakon što ga je lijepo spojio sa golom Vlaisavljević, a Marko Vukčević je iz slobodnog udarca namučio golmana gostiju Ljuljanovića koji je odbio loptu u korner.

3marko

Na drugoj strani probali su Krkotić i Stijepović, ali nije ni bilo potrebe da Mijatović interveniše, jer su udarci završili pored gola.

Drugo poluvrijeme je u potpunosti pripalo izabranicima Dragana Kažića, o čemu najviše govori podatak da je na kraju bilo 6:1 u udarcima u okvir gola.

3miljanvijest

Fudbaleri Budućnosti bili su strpljivi i pokušavali da pronađu put do gola gostiju. Pokušavali su Vlaisavljević, Terzić, Nikač, a najbolju priliku za vođstvo propustio je Alen Melunović, koji je izašao sam pred Ljuljanovića, ali je bivši golman Budućnosti bio spretniji i sačuvao mrežu. Prethodno je Melunovića odlično uposlio Vlaisavljević.

3popara

Nije se ponovila utakmica u Golubovcima kada je Budućnost kažnjena za promašaje i izgubila. Igrao se drugi minut nadoknade kada su na sredini kombinovali Igumanović i Popara, ovaj nabacio loptu za Vlaisavljevića koji se ušunjao iza leđa zadnje linije Mladosti, smireno primio loptu i desnom, slabijom nogom poslao loptu pod prečku Ljuljanovića.

3blazo

Budućnost je potpuno zasluženo savladala današnjeg rivala, ali nema vremena za slavlje jer već u subotu gostuje u Radanovićima ekipi Grblja.