Crna serija traje

Budućnost je upisala novi poraz. Ovog puta, bolja je bila Iskra, a prednost Budućnosti u odnosu na najbližeg pratioca sada iznosi pet bodova.

U prvom poluvremenu Budućnost je imala blagu inicijativu, ali bez pravih šansi. Pokušavao je Vujović, a prvi šut u okvir gola Danilovgrađana uputio je Mirković na isteku pola sata igre.

Na drugoj strani, Bošnjak je imao polupriliku, ali ga je izblokirao Simović.

Početak drugog poluvremena obilježila je velika šansa za Šahmana. Grešku Vukčevića iskoristio je Paunović i uputio udarac ka golu, a lopta došla do Šahmana koj je promašio prazan gol Dragojevića.

Velizar Janketić je desetak minuta prije kraja utakmice šutirao pravo u Blažića, na asistenciju Đalovića.

U 83. minutu Iskra je postigla pobjedonosni gol. Miroje Jovanović je lijepo prebacio Raičkovića i Seratlića, spojivši s golom Muhovića koji postiže gol za 1:0.