WEBSHOP

Dobrodošli na zvaničnu internet prodavnicu FK Budućnosti

Privjezak Fk Budućnost Privjezak Fk Budućnost u obliku grba kluba.. Product #: 0009 Regular price: $2.99 $2.99

Privjezak Fk Budućnost

Proizvođač:
Šifra proizvoda: 0009

Cijena: 2.99€

- +

Privjezak Fk Budućnost u obliku grba kluba

UPUSTVO ZA NARUČIVANJE

NARUČIVANJE TELEFONOM
Ukoliko iz bilo kog razloga niste u mogućnosti da naručite željene proizvode putem sajta na raspolaganju Vam je naručivanje telefonom. Na svakoj stranici svakog proizvoda nalazi se KOD proizvoda. Pozovite i upoznajte se sa podacima koje je potrebno da saopštite prilikom kreiranja narudžbenice.
NARUČIVANJE MAIL-om
Na raspolaganju Vam je naručivanje MAIL-om. Pošaljite MAIL poruku na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli., sa elementima vaše narudžbenice: Vaše ime i prezime, Vaša adresa i proizvodi koje želite da naručite. Obavezno naznačite KOD proizvoda, veličinu i količinu koju želite.
PREUZIMANJE I PLAĆANJE
Pouzećem - Narudžbine preuzimate u našoj poslovnici na Starom Aerodromu b.b., prilikom prijema, plaćate robu.